Ortadan menteşeli (pivot) pencere, üstten açılır

VELUX ortadan menteşeli (pivot), üstten açılan çatı pencereleriyle temiz havayı parmak uçlarınıza getirin. Üstten açılımlı bir çatı penceresinin altında mobilya olsa bile, kullanımı kolaydır. Yenilikçi üstten kontrol barı, ayaktayken veya otururken mükemmel manzaranın keyfine varabilmeniz için pencereyi, benzer alttan açılımlı pencereye göre daha aşağıya monte etmenizi sağlar.

Odanızın tavanı alçak olduğu için veya pencereden baktığınızda dışarıyı daha iyi görebilmek için pencerenizi zemine yakın olacak şekilde monte edecekseniz ortadan menteşeli üstten açılan pencereleri tercih etmenizi öneririz.

 

Yeni GZL ile tanışın !

İskandinav çamı iç yüzey, açma-kapama barına entegre havalandırması ve güçlendirilmiş yalıtımlı çift cam ile GZL model çok yenilendi! Gizli motor uygulanabilen yeni GZL ile konforunuzu arttırın.

 

Daha fazla doğal ışık ve temiz hava

VELUX üstten menteşeli çatı pencereleri size sınırsız bir manzara imkanı sunar. Alt taraftaki zarif kolla dışa doğru açarak odaya hacim kazandırıp daha ferah bir ortam sağlayabileceğiniz gibi, üstteki açma-kapama kolu sayesinde pivot olarak açarak temizliğini de kolayca yapabilirsiniz. Pencerenizi özellikle alt kotlara yerleştirmeniz gerektiğinde dışa doğru açılım en ideal çözümdür. Bu gibi uygulamalarda VELUX üstten menteşeli çatı pencerelerini tercih etmenizi öneririz.

Üstten menteşeli çatı pencerelerinin avantajları

 

Konfor, parmaklarınızın ucunda

En üst düzey konfor istiyorsanız, cevap VELUX INTEGRA® dır. Uzaktan kumandalı bu yenilikçi sistemle pencere, perde ve panjurları açıp kapatmak için kontrol paneline sadece dokunmanız yeterli. Önceden tanımlanmış programlardan birini kullanabilir veya ihtiyaçlarınıza göre kendi programınızı oluşturabilirsiniz: Uyanma, Havalandırma, Tatilde ve çok daha fazlası. Evinizin neresinde olursanız olun, uzaktan kumanda ile istediğiniz pencereye daha hızlı ve daha kolay ulaşabilirsiniz. Elektrikli ve solar opsiyonları ile VELUX INTEGRA®, temiz hava ve daha yüksek iç mekan konforu için mükemmel seçimdir.

VELUX INTEGRA® elektrikli

Dokunmatik kumanda paneli, dünyanın en sessiz motoru ve kablosuz io-homecontrol sistemi ile VELUX INTEGRA®, maksimum konfor tercih edenler için ideal seçimdir. “Fişe tak, çalıştır” prensibi ile kolayca monte edilebilen VELUX INTEGRA®, zahmetsiz havalandırma ile sağlıklı bir yaşama ortamı sunar.

VELUX INTEGRA® solar

VELUX INTEGRA® çatı penceresinin tüm özelliklerine sahip VELUX INTEGRA®solar; gün ışığından faydalanarak kendi elektriğini üretebilmesi sebebiyle, enerji tasarrufu  sağlamak isteyenler için ideal seçimdir.  Hiç bir şekilde kablolama gerektirmediğinden kır-dök yapmadan, kolayca monte edilebilir. VELUX INTEGRA® çatı pencerelerinin avantajları

 

Manzarayla dolu, aydınlık mekanlar yaratın

VELUX CABRIO balkon sistemi ile çatı aranıza gün ışığı taşıyarak tamamen aydınlık bir alana dönüştürebilirsiniz. Bu benzersiz sistem, doğal ışığın ve manzaranın keyfini çıkarmanızı sağlarken, iç ve dış mekanı mükemmel bir uyum içinde birleştirir.

VELUX CABRIO®balkon sisteminin avantajları

 

Yaşam alanınızdan ödün vermeyin

VELUX çatı terası

Pencereniz dış dünyaya açılan kapınız olsun. VELUX teras çözümü, sağladığı ilave alanın ve ışığın keyfini sürebilmeniz için tam olarak açılarak, yaşam alanınızdan ödün vermeden, kullanılmayan çatı alanınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Bu göz alıcı çözüm, kendine özgü stiliyle dış mekana doğrudan erişim sağlar. VELUX teras sisteminin avantajları

 

İki, birden iyidir…

Birden çok VELUX çatı penceresi kombine edilerek ışıkla dolu göz alıcı odalar ve muhteşem bir açıklık hissi yaratılabilir. VELUX çatı pencereleri kombinasyonlarını kullanarak harika panoramik manzaraya ve daha fazla doğal ışığa sahip olabilir, evinize kendine özgü bir karakter katabilirsiniz.

Avantajlar

 

Doğal duman ve ısı tahliyesi havalandırma sistemleri genellikle merdiven ve ek bina bağlantıları gibi ortak erişim alanlarında ve bunun yanı sıra endüstriyel binalarda ve ofislerde kullanılır. Duman tahliye penceresi, duman sensörüyle otomatik olarak veya cam kırma noktası yoluyla manüel olarak etkinleştirilebilir. Günlük kullanım için doğal havalandırma, kontrol sistemindeki entegre anahtarla veya yardımcı duvar anahtarıyla etkinleştirilir.

 

Evinize VELUX teras çatı penceresi eklemenin yarattığı olağanüstü etkiyi fark edin

Teras çatılı binalarda mutfak, oturma odası ve ofisler gibi çoğu yaşam alanı çok az doğal ışık alır. VELUX teras çatı penceresiyle neredeyse tüm alanları gün ışığıyla doldurabilir ve sağlıklı mekanlar yaratabilirsiniz. Hem evlerde, hem de okul, depo, fabrika, hastane, otopark gibi farklı yapılarda kullanılabilen bu sistem; ihtiyaca göre 4 farklı modelden oluşmaktadır: açılıp kapanabilen uzaktan kumandalı versiyon (CVP), sadece doğal aydınlık almanın yeterli olacağı mekanlar için sabit versiyon (CFP), terasa çıkış amacıyla kullanılan versiyon (CXP) ve teras çatılar için duman tahliye penceresi (CSP).

Herhangi bir pencereden çok daha fazlası

Teras çatı pencereleri bir odayı yeniden yaratabilir. Çatı altı alanlarınıza doğal ışık, havalandırma ve açıklık hissi kazandırmanın en hızlı yoluyla tanışın. Gün ışığı ve temiz hava anlamındaki etki çok çarpıcıdır.

 

Evinizin her köşesine gün ışığı götürün

Her evde karanlık, penceresiz alanlar vardır. Banyolar, koridorlar, giyinme odaları – hiç gün ışığı almadıkları takdirde bu alanlar soğuk ve kasvetli olabilir. Şimdi, benzersiz VELUX Güneş Tüneli ile evinizin bu karanlık alanlarını doğal güneş ışığı alacak şekilde yenileyebilirsiniz. VELUX Güneş Tünelleri ile evinizin en karanlık ve izole alanlarına dahi doğal ışık taşıyabilirsiniz. Çatı arasının kullanılmadığı evler için mükemmel bir çözüm olan VELUX Güneş Tüneli ile kışın ısı kaybına ve yazın aşırı ısınmaya yol açmadan, aydınlık ve konforlu mekanlar yaratmak elinizde.

Herhangi bir pencereden çok daha fazlası

VELUX güneş tüneli bir odayı yeniden yaratabilir. Çatı altı alanlarınıza doğal ışık ve açıklık hissi kazandırmanın en hızlı yoluyla tanışın. Gün ışığı açısından çok çarpıcı bir etki yaratır.

Kolay montaj

Güneş tüneli montajı herhangi bir VELUX pencerenin montajı kadar kolaydır.

Teras ve eğimli çatılar için çözümler

 

Güneş Tüneli Aksesuarları

Zamanınız size kalsın

Temiz havaya ihtiyacınız olduğunda çatı pencerelerinizin otomatik olarak açıldığını, sıcak bir öğleden sonra evinizin konforunu korumak için perdelerinizin otomatik olarak kapandığını veya evden ayrılırken tek bir dokunuşla tüm çatı pencerelerinizi kapatabildiğinizi düşünün. Bunlara ve çok daha fazlasına VELUX INTEGRA® sistemiyle sahip olabilirsiniz, hem de şaşırtıcı fiyatlar karşılığında.

Yararlar

Tek bir dokunuşla kirli hava dışarı çıksın

Önceden ayarlanmış programlarla daha fazla konfora ulaşın

Önceden ayarlanmış programlarla daha fazla konfora ulaşın

VELUX INTEGRA® ailesini yakından tanıyın

VELUX INTEGRA® sistemi, elektrikli (kablolu) ve solar (kablosuz) çatı pencereleri, perdeleri, panjur seçenekleri ile geniş bir ürün portföyü sunar. Kullanımı kullanımı kolay, şık ve akıllı VELUX INTEGRA® uzaktan kumandasına önceden kaydedilmiş programlar sayesinde konforun keyfine varın. Tüm ürünlerde güvenli io-homecontrol® teknolojisi kullanılmaktadır.

8 önceden tanımlı program

Sizi, günlük rutinlerinizin bazılarından kurtarmak ve iç mekan konforunuzu artırmak için 8 kullanışlı program önceden programlanmıştır ve kullanıma hazırdır.

 

  • İç mekan havası
  • Havalandırma
  • Enerji dengesi
  • Güneş koruması
  • İyi geceler
  • Günaydın
  • Evden çıkıyorum
  • Tatilde

Manuel çatı pencerenizi VELUX INTEGRA®’ya dönüştürün

Montajı önceden gerçekleştirilmiş ve manuel olarak kontrol edilen çatı pencerelerinizi daha rahat bir kullanım için uzaktan kumandalı pencerelere mi dönüştürmek istiyorsunuz? O zaman VELUX solar dönüşüm kiti (KSX 100K) ihtiyacınıza cevap verecektir. Pencere motoru, solar batarya paneli, yağmur sensörü ve kontrol panelini içeren VELUX solar dönüşüm kiti ile herhangi bir kablolamaya ihtiyaç duymadan manuel çatı pencerelerinizi kolayca uzaktan kumandalı pencerelere dönüştürebilirsiniz. Gün ışığından kendi elektriğini yaratan solar dönüşüm kitinin pencerenizi çalıştırabilmesi için, pencerenizin güneye bakmasına da gerek yok!

 

VELUX teras çatı pencerenizi bir VELUX perdeyle tamamlayın. VELUX perdeleri, her ihtiyaca uygun etkili güneş koruması ve ısı koruması sağlar. Manüel veya elektrikli/solar seçenekleri bulunan dış gölgelikler veya iç perdeler arasından seçiminizi yapın.

 

 

Write a comment:

*

Your email address will not be published.